prodavejte-jako-hvezda-02

PRODÁVEJTE
JAKO HVĚZDA

online program
s intenzivní podporou

Nebuď na podnikání sama – pojď se naučit psát i prodávat a staň se součástí komunity žen, které tě podpoří, kdykoliv budeš potřebovat.

Je čas zářit, užívat si své poslání a okouzlit fanoušky.

Je čas prodávat jako hvězda!

Už brzy se mezi nás můžeš přidat do programu 

PRODÁVEJTE JAKO HVĚZDA

kde se společně krok za krokem podíváme na vše,
co potřebuješ pro hvězdné prodeje tvé služby nebo produktu. 

Zapiš se na nezávaznou čekací listinu a budeš první, kdo se dozví, kdy budu kurz otevírat. A zároveň dostaneš tu nejvýhodnější nabídku. 🙂

Proč se přidat mezi hvězdy?

Protože na tebe čeká přesně taková podpora, kterou potřebuješ k tomu, aby tvoje texty a kampaně zářily:

Piš jako ty i jako copywriter

Naučím tě profi-triky, ale zároveň zůstaneš sama sebou.

Prodej fakt neznamená nátlak!

Najdeš si svůj styl, jak prodávat, ve kterém ti bude dobře.

Fanoušci se do tebe zamilují

A ty se zamiluješ do nich. Konečně začneš naplno žít své poslání!

Budeš si užívat tvorbu obsahu

Sítě už nebudeš vnímat jako povrchni pozlátko, ale jako možnost sdílet a pomáhat.

S hvězdnou podporou to zvládneš i ty!

Vítej mezi hvězdami!

Dobře vím, jaké to je, když sedíš u počítače dlouho do noci. Tvoje okolí si klepe na čelo a ty se zoufale snažíš najít způsob, jak skloubit podnikání a péči o rodinu tak, aby byli všichni spokojení. Cítíš se unavená, zahlcená a tak hrozně moc sama… A možná tě dokonce napadne, jestli by nebylo lepší podnikání vzdát a vrátit se do práce.

Dobře vím i to, že v takových chvílích nepotřebuješ jen návody, videa a rady – potřebuješ také podporu. Proto se budeme pravidelně potkávat online i offline: ve facebookové skupině, během živého vysílání, na online workshopech i na celodenní živé akci v Brně – vždy jsme tu pro tebe!

Začni psát hvězdné texty – a tím i nový příběh tvého podnikání

Kurzem Prodávejte jako hvězda už prošlo více než 700 žen – a jejich příběhy mě dojímají.
Tolik odhozených strachů, tolik uvědomění, že ženy mohou prodávat, aniž by se do něčeho nutily nebo dělaly něco, co je jim nepříjemné.
Tolik odvahy, cest za splněnými sny, kroků do neznáma a velkých plánů.
Tolik hvězdných textů a kampaní!

Díky Hvězdě to Jitka nevzdala

Než Jitka naskočila do kurzu Prodávejte jako hvězda, podnikala už spoustu let – a chtěla to vzdát. Podnikání ji vyčerpávalo a nepřinášelo jí takové výsledky, v jaké doufala.

Hvězda je neuvěřitelná! Brala jsem ji jako nový start. A zjistila jsem, že v mém podnikání jsem dělala vlastně všechno špatně. V polovině Hvězdy se vše zlomilo, vrátila se naděje a já jsem začala znovu, tentokrát podle tvých tipů a strategií.”  

Jitka se dříve bála ukazovat na sítích, nechtěla aktivně nabízet své produkty a nebyla konzistentní. Teď tvoří velké kampaně a podnikání jí dlouhodobě roste. A navíc si užívá nejen tvorbu kurzů, ale i jejich prodej.

I ty můžeš prodávat jako hvězda!

Nezáleží na tom, jaké je tvoje téma, kolik máš dětí nebo jestli ještě pořád chodíš do práce. Jediné, co je doopravdy důležité, je tvá vize a tvoje odhodlání si ji splnit.
Se vším ostatním ti moc ráda pomůžu v kurzu.

Kdo se o tebe bude starat?

Jsem máma 3 dětí a stejně jako ty jsem měla velký sen: začít pracovat z domova (nebo odkudkoliv :-)). Mou motivací bylo domácí vzdělávání dětí a svoboda cestovat – a mé sny se mi splnily daleko víc, než jsem si kdy uměla představit. 

Z introverta schovaného za klávesnicí jsem se postupně stala autorkou online programů pro stovky žen a vybudovala jsem jednu z největších česko-slovenských komunit pro online podnikatelky.

Moje klientky mi říkají nejen Inka, ale mamINKA, protože o ně s láskou trpělivě pečuju a nenechám je vyjít ven s neučesanými texty nebo nedotaženými nápady.

Pojď si se mnou i ty hrát se slovy, spontánními nápady a promyšlenými strategiemi a udělat výhodu z toho, že jsme každý jiný. Pojď si začít plnit své sny! Moc ráda tě naučím, jak prodávat jako hvězda.

                                                                                 Ingrid Dach

Chceš se učit od nejlepší mentorky v Evropě?

Přihlas se na čekací listinu a dám ti vědět.

.