prodavejte-jako-hvezda-02

online program
s 3měsíční podporou

PRODÁVEJTE
JAKO HVĚZDA

13. 3.–16. 6. 2023

Naučte se tvořit texty a strategie pro kampaně na služby i produkty! Zapište se na nezávaznou čekací listinu a pošlu vám nejvýhodnější nabídku programu:

Přidejte se do 3měsíčního programu 

PRODÁVEJTE JAKO HVĚZDA

a nachystejte si krok za krokem vše,
co potřebujete pro úspěšnou kampaň na služby
nebo online či fyzické produkty.

Co vás v kurzu čeká?

Konkrétní návody ve vzdělávacích videích, ukázky mých textů, šablony i pracovní listy, podle kterých si snadno napíšete text na prodejní stránku, do reklamy nebo do e-mailů.
A navíc živé online worshopy, vysílání s odpověďmi na otázky, zpětná vazba na texty od zkušených copywriterek, co-workingy a celodenní offlinové  setkání – prostě komplexní a intenzivní podpora pro vaše texty a kampaně.

Naučte se copywriterské triky

Od ověřených principů po nejnovější trendy – a od teorie po praxi.

Začněte tvořit prodejní kampaně

Naplánujte si jednotlivé kroky tak, aby na sebe navazovaly a dávaly smysl.

Přitáhněte si nové fanoušky

Zjistěte, jak dávat najevo, že jste expert ve svém oboru a máte unikátní know-how.

Naučte se efektivně prodávat

Zvyšte konverze díky promyšleným textům v e-mailech, na webu i na sítích.

Váháte, jestli je program pro vás?

Kurz doporučují stovky žen

Programem Prodávejte jako hvězda už prošlo více než 700 podnikatek, kteří se díky němu s nadšením pustily do psaní newsletterů a příspěvků na sítě i do tvorby prodejních stránek a kampaní – a to i když si ještě před kurzem mysleli, že jim prodej nejde nebo že se nikdy nenaučí psát prodejní texty. Ze zpětných vazeb vím, že je kurz vhodný jak pro začínající, tak i pro pokročilé podnikatelky. Vše vysvětluju srozumitelně, krok za krokem a na konkrétních příkladech – a marketing je obor, ve kterém se všichni můžeme donekonečna zlepšovat a zkoušet nové věci. Pojdte se taky naučit ověřené strategie, které už pomohly k úspěšnému podnikání stovkám českých a slovenských žen!

I vy můžete úspěšně podnikat!

Jitka Liznová se věnuje sportovnímu tréninku psů a své podnikání rozběhla nejdříve naživo. Pak se snažila prosadit v onlinu, ale nedařilo se jí. Začala pochybovat o tom, jestli je její téma pro online podnikání vůbec vhodné – a taky o tom, jestli umí dobře psát a prodávat.

Když loni vstoupila do Hvězdy, vše se změnilo. 

Přišla na to, jaké dělala dříve chyby, a pustila se do online světa s novými nápady, texty i strategiemi. Dnes jejími kurzy prošly stovky klientů a její kampaně jsou čím dál větší a úspěšnější. 

Dříve jsem si myslela, že psát neumím. Teď to díky tobě zvládnu. Hvězda pro mě byla vstupní branou do nového světa podnikání a nastartovala mi život, který jsem vždy chtěla mít, ale nevěřila, že je to s mým tématem možné. Obrovskou inspirací pro mě byly také další podnikatelky ve Hvězdě, které si vydělávají rozličnými tématy.” Jitka Liznová

Proč se učit právě ode mě?

  • Neukážu vám jen jednu univerzální strategii nebo jeden způsob, jak psát, ale naučím vás nad texty a kampaněmi přemýšlet. Když totiž pochopíte všechny principy, snadno si pak vyberete to, co vám doopravdy vyhovuje.
  • Neslibuju vám rychlé miliony ani úspěch přes noc. Díky spolupráci se stovkami klientek vím, jak v podnikání postupně a stabilně růst.
  • Nebudu vás učit neetické praktiky a nátlakové techniky, ale upřímný marketing a férové postupy. A vysvětlím vám, jak si najít váš vlastní způsob a styl prodeje.
  • S kampaněmi jsem už pomohla stovkám žen z Česka, Slovenska i ze zahraničí. Řešila jsem s nimi už spoustu nejrůznějších situací, rychle mě napadne řešení i na tu vaši.
  • Sleduju trendy, učím se od nejlepších, pozoruju, co funguje mým klientkám – a hlavně experimentuju. Nemusíte se bát, že bych vám jen opakovala stokrát ohrané poučky – do svých programů dávám své vlastní know-how a zkušenosti a neustále je doplňuju o nové nápady a inspiraci.

                                                                               Ingrid Dach

Pojďte si se mnou napsat fungující texty a vytvořit strategie, které vás krok za krokem dovedou k úspěchu!

Kurz Prodávejte jako hvězda začíná už 13. 3. 2023.

Zapište se na nezávaznou čekací listinu

a budete první, komu dám vědět, až zahájím prodej – a navíc vám pošlu nabídku se speciálním bonusem. 🙂

Potřebujete se ještě na něco zeptat?

Ano, v materiálech ke kurzu bude vše dopodrobna vysvětlené tak, aby podle nich zvládl nachystat kampaň a napsat všechny texty i úplný začátečník.

Ano, pokud cítíte, že vaše kampaně nefungují tak dobře, jak byste chtěli, nebo že je pro vás obtížné psát prodejní texty a plánovat kampaně. V kurzu se budeme hodně věnovat i pokročilý kampaňovým technikám a strategiím.

Ano, principy, které v programu učím, využijete nejen při prodeji online produktů, ale i při prodeji služeb. A kdo ví, třeba brzy online produkt vytvoříte. 🙂

Pokud nabízíte fyzické produkty, využijete část kurzu, kde učím, jak psát texty na sítě, do newsletterů a do e-mailových sekvencí. Naučím vás i to, jak psát popisky na e-shop, a jeden z workshopů v kurzu bude určený přímo pro vás. A možná, že vás během kurzu napadne, jak nabídku e-shopu rozšířit i o digitální produkty nebo služby – takto to totiž mělo spousta žen z minulého běhu kurzu. 🙂

To vůbec nevadí, můžete se podívat ze záznamu.

Svůj text (nebo odkaz na něj) vložíte do komentářů u příslušného vlákna ve facebookové skupině. Jedna z copywriterek z mého týmu vám k němu napíše svůj komentář s konkrétními tipy k vylepšení. Ve skupině bude zároveň fungovat i vlákno na vzájemnou zpětnou vazbu od ostatních účastnic programu.

Programem si můžete procházet podle toho, jak vám to zrovna vyhovuje. Jednotlivé lekce na sebe navazují jen volně, takže si klidně můžete vybírat jen ty, co pro vás jsou nejvíce aktuální.

Ze zkušenosti z minulého běhu vím, že ženy pak videa a další materiály využívají pokaždé, když plánují další kampaně a píšou texty na prodejní stránku, do e-mailů nebo třeba do reklamy. Není proto nutné stíhat vše (nebo si napsat všechny texty ještě během programu). Ke všem videím budete mít přístup 3 roky a všechny pracovní listy si můžete stáhnout a využívat libovolně dlouho.

Po skončení programu vám navíc nabídnu možnost dál využívat moji podporu ve Hvězdné afterparty, což je klub pro absolventky mých kurzů.

Materiály k programu Prodávejte jako hvězda budou v členské sekci na webu, podpora během programu bude ve facebookové skupině. Přístup ke všem materiálům v členské sekci dostanete na tři roky, tj. do 12. 3. 2026.

Napište mi na info@ingriddach.cz. 🙂

Chceš se učit od nejlepší mentorky v Evropě?

Přihlas se na čekací listinu a dám ti vědět.

.