Nastartujte tvorbu svého online kurzu v programu od Sigrun

SOMBA
KICKSTART

★ s mojí hvězdnou podporou ★ 

Co kdyby vám někdo řekl, jaké kroky máte dělat (a v jakém pořadí!),

abyste vytvořila úspěšný online kurz?

Přesně takto to vypadá v kurzu
SOMBA Kickstart!

Za 10 týdnů:

Ze všech stran prozkoumáte svého ideálního klienta,

i když zatím nevíte, kde a jak ho hledat.

Konečně rozjedete e-mailovou databázi​,

i když vás teď představa posílání mailů děsí.

Vytvoříte úspěšný online kurz,

i když vám zatím není jasné, jak na to.

Naučíte se, jak na prodejní kampaně,

i když s nimi zatím nemáte žádné zkušenosti.

Přestaňte ztrácet čas vymýšlením a prodejem levných produktů v začátcích podnikaní nebo studiem práce s nástroji, které zatím nepotřebujete.

Přidejte se do kurzu, který vás zaručeně nakopne do akce – a správným směrem!

Nečekejte dlouhá videa plná teorie, ale ověřené návody i intenzivní podporu, díky které se konečně rozhoupete a

vytvoříte úspěšný online kurz!

Díky radám, návodům, inspiraci
i podpoře od Sigrun a ode mě:

Za pouhých 10 týdnů:

Každý týden dostanete jasný seznam úkolů, na které se soustředit. Nebudete se cítit zahlceně – budete jen krok za krokem následovat proces, který už pomohl k úspěšnému podnikání tisícům podnikatelek z celého světa.

Přidáte se k nim i vy?

Budete vědět, jak si přitáhnout ty správné zákazníky.

Naučíte se tvořit online kurzy a hvězdné prodejní kampaně.

Konečně rozjedete své podnikání tím správným směrem!

Moje cesta Kickstartem

Na začátku roku 2020 jsem čím dál víc vnímala, že už nechci jen psát texty pro klienty a agentury. Měla jsem 3 malé děti, málo času… a byla jsem zahlcená radami, co všechno bych měla dělat. Nevěděla jsem, čím začít (ani čím pokračovat).

Rozhodla jsem se pro velký skok do neznáma – investovala jsem všechny své tehdejší úspory do kurzu Kickstart. Čekalo mě spoustu práce a překážek – musela jsem překonat strach být vidět, natáčet první videa…

Výsledek naprosto předčil má očekávání: za pár týdnů jsem nasbírala 544 kontaktů do databáze, vytvořila si kurz, na který mám úžasné recenze, a prodala 87 ženám navazující kurz. Vyhrála jsem cenu za nejúspěšnějšího studenta SOMBA Kickstart winner, začala si (konečně!) věřit – a začala jsem věřit tomu, že dokážu cokoliv.

Díky úžasně inspirujícímu mezinárodnímu prostředí jsem začala myslet ve velkém a odvážila se mít větší plány, než kdy dřív. A díky radám, podpoře a motivaci od Sigrun jsem si je postupně začala plnit. Za rok 2020 jsem si vydělala desetkrát víc než roku 2019 a v roce 2021 jsem své příjmy ztrojnásobila. Vytvořila jsem kurzy a programy, které jsem už několikrát úspěšně spouštěla – například mým kurzem Prodávejte jako hvězda už prošlo téměř 600 žen!

Díky svým úspěchům jsem mohla vstoupit k Sigrun do mastermindu, stala jsem se její affiliate partnerkou a později i placenou mentorkou v jejích kurzech Kickstart, Accelerator a Launch & Sell. V těchto programech jsem už podporovala více než 200 českých a slovenských žen, které si tak mohly plnit své sny o úspěšném a fungujícím podnikání. Stala jsem se nejúspěšnějí affiliate partnerkou Sigrun a byla jsem hostem v řadě rozhovorů a kurzů, do kterých mě zve jako jednu ze svých nejúspěšnějších klientek.

A co je na tom nejlepší?

Že když jsem to dokázala já i stovky žen před vámi, dokážete to i vy!

Poslechněte si můj příbeh v rozhovorech, které se mnou natočila Sigrun​

Rozhovor pro 5denní Bootcamp:

Rozhovor pro The Sigrun show LIVE:

Do Kickstartu jsem vstoupila bez databáze, se strachem být vidět (a slyšet :)) a se 3 malými dětmi. Měla jsem ale velkou motivaci, pustila jsem se naplno do všech úkolů – a rozběhla jsem své podnikání daleko víc, než bych si dřív uměla představit.

Když jsem to dokázala já, dokážete to i vy!

A abych vás na Kickstartí cestě ještě více podpořila, mám pro vás

7 bonusů, které vám usnadní cestu k úspěchu:

Pravidelné skupinové setkání na Zoomu a breakout rooms.

Jednoznačně nejoblíbenější bonus v předchozích bězích kurzu! V malé skupince probereme témata, která budete zrovna řešit v Kickstartu, a vždy se můžete poradit i s ostatními.

Videa s mými ověřenými tipy ke každému týdnu Kickstartu.

Kurzem jsem si v roce 2020 úspěšně prošla dvakrát, provedla jsem jím přes 200 žen a dostávám k němu od Sigrun školení i jako její mentorka. Vím, na co si dát pozor, a nasdílím s vámi vše, co se mi osvědčilo.

Česko-slovenská podpůrná skupina,

kde můžete řešit své texty, cenotvorbu... a vždycky tam najdete podporu ve chvílích, kdy vás přepadne strach nebo pochybnosti.

Krátká videa o copywritingu,

díky kterým si snadno napíšete všechny texty, co budete během Kickstartu potřebovat. A navíc zpětná vazba na texty od copywriterek z mého týmu!

Moje e-maily, texty v reklamách a na sítích,

které jsem používala během svých dvou úspěšných běhů Kickstartu. K textům vám dám i komentáře, abyste se z nich mohla snadno učit a inspirovat.

Celodenní online workshop po skončení Kickstartu,

na kterém oslavíme vaše úspěchy a strategicky si naplánujete další kroky ve svém podnikání.

Dalších video-bonusy

od dalších expertů a účastnic minulého běhu Kickstartu, které vám pomůžou celý proces lépe zvládnout.

Bonusy vám pomůžou např. začít s e-mailingem, natáčet lepší videa, stanovit si cenu za svůj kurz a předejít vyčerpání během celého procesu (a hlavně během kampaně).

A navíc získáte možnost propagovat kurz, který běheme Kickstartu vytvoříte,

na mých sociálních sítích (více než 8500 žen ve facebookové skupině) a v mé e-mailové databázi (více než 13 000 kontaktů).

Jak získat moje bonusy?

Pokud chcete během Kickstartu i mou podporou, objednejte kurz na této stránce a pošlete mi po zaplacení objednávky zprávu nebo e-mail na info@ingriddach.cz.

Do programů od Sigrun už s mou podporou vstoupilo víc než 200 českých a slovenských žen. Jak se jim dařilo?

Kdo vás provede Kickstartem?

Sigrun

Jedna z nejúspěšnějích evropských markeťaček, expertka na prodejní kampaně, autorka bestselleru Kickstart your online business a nadšená propagátorka rovnoprávnosti žen. A moje mentorka (před 2 lety jsem u ní začínala v kurzu Kickstart, pak jsem přešla do mastermindu Momentum a letos do VIP mastermindu Red circle).

Ve svých kurzech a mastermindech pomáhá ženám z celého světa rozjet online podnikání a postupně si vybudovat stabilní příjmy díky online kurzům a dalším chytře nastaveným produktům. Předává ověřené postupy i nejnovější trendy a neustále vymýšlí i testuje nové marketingové strategie.

Jejím nejznámějším kurzem SOMBA Kickstart projde každý rok několik stovek žen z celého světa a podcast Sigrun show je jeden z nejoblíbenějších podnikatelských podcastů v České republice.

Ingrid Dach

Říkají mi česká Sigrun a copyinfluencerka. Já si říkám launch copywriter a jednou určitě přijdu na to, jak to trefně přeložit do češtiny. 🙂 Pomáhám úspěšným i začínajícím podnikatelkám s texty, marketingem, prodejními strategiemi a kampaněmi.

Jsem nejúspěšnější affiliate partnerkou Sigrun za rok 2020, 2021 i 2022, pracuju jako mentorka v jejích kurzech a vyhrála jsem prestižní cenu SOMBA Kickstart winner. Díky strategiím a radám od Sigrun jsem vytvořila online výzvy kurzy copywritingu a prodejních strategií, kterými už prošlo více než 11 000 podnikatelek i profesionálních copywriterek a markeťaček.

Loni jsem si díky prodeji digitálních produktů vydělala téměř 10 milonů Kč – a to vše se třemi malými dětmi v/na zádech.

Přidejte se do programu, který vás zaručeně nakopne do akce

– a správným směrem!

Znáte mě z časopisů, podcastů i z televize:

Otázky, co se vám teď možná honí hlavou

Ano – pro vstup do Kickstartu nepotřebujete vůbec nic kromě účtu na Facebooku a na gmailu. Nepotřebujete web ani žádné komplikované nástroje – celý proces je nastavený tak, abyste se nezdržovali zbytečnostmi a pustili se do akce! Nemusíte dokonce ani vědět, kdo je váš ideální klient a co mu budete nabízet – vše si ujasníte na začátku kurzu.

Přibližně hodinu denně. V pondělí se kouknete na videa od Sigrun a pak máte týden na to, abyste splnila všechny úkoly. Můžete pracovat postupně v průběhu týdne nebo si nechat většinu úkolů na víkend. Sigrun celý proces neustále vylepšuje a zefektivňuje tak, abyste dosáhla maximálních výsledků za minimum času. Já jsem Kickstart zvládla i se třemi malými dětmi v/na zádech, se spoustou klientů a během cestování.

 

Celý Kickstart probíhá v angličtině, ale zvládnete ho i v případě, že anglicky (skoro) vůbec neumíte. Sigrun není rodilá mluvčí, její angličtina je jednoduchá a dobře srozumitelná. Ke všem videím v kurzu jsou navíc k dispozici přepisy, které si můžete snadno dát do libovolného překladače. Všechny příspěvky ve skupině si můžete přeložit přímo ve Facebooku. A namísto anglických živých setkání a breakout rooms na Zoomu můžete účastnit těch v česko-slovenském mastermindu.

 

Po celou dobu kurzu se můžete kdykoliv na cokoliv ptát ve skupině, kde vám odpoví Sigrun a/nebo mentoři z jejího týmu. Každý čtvrtek můžete přijít na setkání na Zoomu a breakout rooms v angličtině a jednou týdně i v češtině. A podporovat vás bude mezinárodní i česko-slovenská komunita úžasných žen, které mají stejný cíl jako vy – konečně pořádně rozjet podnikání!

 

Sigrun není žádná rychlokvaška, ale špičková markeťačka, která už 8 let pomáhá ženám z celého světa dosahovat sedmiciferných ročních příjmů – v dolarech! O tom, že je expertka na strategie a kampaně svědčí i to, že její minulá kampaň na kurz Kickstart jí vydělala milión dolarů.

Jestli cítíte, že se potřebujete hnout z míst a pořádně své podnikání rozjet, není důvod čekat na příští rok a přešlapovat na místě.. Pravděpodobně budete mít ještě pořád spoustu práce, malé děti… Zkuste si představit, kde bude vaše podnikání za roku, když nic nezměníte – a kde můžete být za rok, když vstoupíte do Kickstartu!

 

Pokud přemýšlíte, jak mít (konečně!) víc nadšených fanoušků v databázi, jak pro ně vytvořit takové produkty, které budou s radostí kupovat, a jak na první úspěšné kampaně, je pro vás Kickstart to pravé. Kickstart se pro vás hodí i v případě, že už online kurzy máte, ale nejste spokojená s tím, jak se (ne)prodávají.

 

Kurz je vhodný pro podnikatelky ve službách, které chtějí své znalosti a zkušenosti předávat dál. Kickstart není určený pro MLM prodejce nebo e-shopařky, které chtějí prodávat pouze fyzické produkty a neplánují tvořit online kurzy. Do Kickstartu můžete vstoupit i v případě, že zatím ve službách podnikáte pouze offline a láká vás spustit první online programy.

 

Určitě! Ke všem technikáliím, které budete během Kickstartu potřebovat, jsou v kurzu podrobné návody. A v mých bonusech navíc najdete tutoriály na Mailerlite (od Petry Vymětalové), který si můžete zvolit jako alternativu Active Campaign doporučované od Sigrun.

 

Mně se vrátila hned po 10 týdnech mnohonásobně a spoustě dalších českých žen také. Já ani Sigrun vám ale nemůžeme slíbit, kolik peněz si v závěrečené kampani vyděláte. Pokud ale budete plnit všechny úkoly, tak vám klidně můžu slíbit, že získáte nadšené (a ideální!) klienty do databáze, vytvoříte si první online kurz a naučíte se, jak na prodejní kampaně. A ženy, které se mnou byly v Kickstartu, se shodly na tom, že za tohle tato investice rozhodně stála – rozhovory s bývalými účastnicemi najdete na mém YouTube kanále.

 

Na jaře roku 2020 jsem vyhrála cenu SOMBA Kickstart winner a v létě jsem byla jednou ze 3 oceněných žen, co si během Kickstartu vydělaly víc než 30 000 dolarů. Kickstartí proces miluju a u Sigrun pracuju jako mentorka, takže mám všechny akutuální informace a dokážu zjistit vše, co budete potřebovat. Do Kickstartu nebo dalších programů od Sigrun se mnou už vstpoupilo více než 200 žen a díky jejich zpětné vazbě vím, jak jim moje podpora pomáhá s texty a s marketingem i prodejem na česko-slovenském trhu.

Je mi jasné, že vstup do Kickstartu je velký krok a velké rozhodnutí. Pokud se na něco potřebujete zeptat, napište mi na info@ingriddach.cz nebo si se mnou domluvte nezávazné 15minutové setkání na Zoomu, kde vše probereme.

Vytvořte si letos úspěšný online kurz

díky ověřeným návodům a podpoře zkušených mentorek i komunity z celého světa!

Chceš se učit od nejlepší mentorky v Evropě?

Přihlas se na čekací listinu a dám ti vědět.

.