Copywriterská konzultace

2 500 Kč za hodinu

Už zase znějí všechny vaše nápady líp ve vaší hlavě než na papíře? Smažete každou větu čtyřikrát a nakonec radši odložíte psaní prodejní stránky na zítřek (a pak na pozítří)? Sedíte nad každým článkem tři dny (a usínáte u něj tři noci) a newsletter raději posíláte jen jednou za rok? Víte, že musíte být sociální na sítích, ale nechápete, proč vám nikdo neřekl, že to zabere tolik času a energie?

Pojďme se na to podívat společně!

Marketingová konzultace

2 500 Kč za hodinu

Máte skvělý produkt, ale zatím o něm vědí jen vaše nejlepší kamarádky? Snažíte se napodobovat prodejní strategie ostatních, ale vůbec vám nefungují a ani se v nich necítíte dobře? Máte spoustu nápadů a váháte, do čeho investovat čas i energii?

Pojďme se na to podívat společně!

růžové kolo pro Pink Lady

Dlouhodobý mentoring

11 000 Kč za 5 konzultací v průběhu tří měsíců (a jako bonus dostanete čtvrtletní členství v mém klubu)

Začínáte podnikat a chcete do toho pořádně šlápnout, jenže vůbec nevíte, za který konec (nebo začátek?) to uchopit? Chcete své podnikání pořádně rozjet díky parádním textům a promyšlenému marketingu? Nechcete se slepě řídit univerzálními poučkami, ale potřebuete si vytvořit svou vlastní podnikatelskou cestu, po které se budou s radostí projíždět vaši vysnění zákazníci? Brzí vás mentální bloky ohledně psaní, strach být vidět a pochybnosti, jestli na to máte (čas, vzdělání, zkušenosti, odvahu…)?

Pojďme se na to podívat společně!

Jak probíhají konzultace?

 

Napište mi