petraS

Jak podniká lektorka angličtiny Petra Šolcová #jsemhvezda

Pojďte se inspirovat od úspěšných podnikatelek, které prošly mými kurzy a dalšími programy! Petra Šolcová je už 20 let lektorka angličtiny a jazyková koučka. Neustále zkouší nové efektivnější metody, jak se učit jazyky, a vzdělává se ve svém oboru i v marketingu a ve všem, co souvisí s podnikáním.

Ve svých 25 letech založila úspěšnou jazykovou školu se 3 pobočkami, ve které pracovalo přes 30 lektorů. Na mateřské dovolené se rozhodla orientovat na online výuku angličtiny a převést všechny svoje zkušenosti do online kurzů a klubu. Díky tomu, že její inovativní metody opravdu fungují a navíc klienty baví, se stal její Real English club největší český klub pro angličtináře, ve kterém už je více než  1000 platících členů!

Ve videu se si poslechněte, jak Petra prodává členství v Real English Clubu a jak se jí daří mít v klubu tolik spokojených zákazníků, kteří s ní zůstávají několik let:

Pojďte taky psát a prodávat jako hvězda!

Podívejte se na aktuální nabídku mých kurzů a přidejte se do jedné z největších komunit pro online podnikatelky v mé skupině Hvězdy online podnikání.

Sdílejte:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další články

Chceš se učit od nejlepší mentorky v Evropě?

Přihlas se na čekací listinu a dám ti vědět.

.