Kopie souboru anna

Jak podniká lektorka Tai chi Anička Ďarmati Beňadiková #jsemhvezda

Pojďte se inspirovat od úspěšných podnikatelek, které prošly mými kurzy a dalšími programy! Anička Ďarmati Beňadiková je vystudovaná psycholožka a už 20 let se věnuje cvičení a výuce tai chi, které vystudovala u nejlepších mistrů z různých koutů světa. Tai chi ji natolik nadchlo, že začala na Slovensku pořádat spoustu živých akcí a časem výuku převedla i online. 

Cvičení pro dospělé se jí postupně vyvinulo ve dva unikátní koncepty – tai chi pro ženy a hravé tai chi pro děti. Oběma kurzy už prošly stovky žen a Aniččiny kampaně jsou čím dál větší a úspěšnější.

Online produkty Anička nedávno doplnila i o fyzické – mandalové karty a dětskou pohádkovou knížku Tajomstvo ríše draka, které jsem měla tu čest být kmotrou. Knížka vychází z filozofie a principů tai chi a věnuje se tématům, se kterými dětem tai chi pomáhá: jak si poradit s emocemi (strach, hněv) a jak zvládat výzvy a náročné životní situace. Kromě slovenského originálu se už brzo můžete těšit i na českou verzi. 🙂

Ve videu si poslechněte, jak Anička využívá své zkušenosti s online kampaněmi při prodeji fyzických produktů:

Pojďte taky psát a prodávat jako hvězda!

Podívejte se na aktuální nabídku mých kurzů a přidejte se do jedné z největších komunit pro online podnikatelky v mé skupině Hvězdy online podnikání.

Sdílejte:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další články

Jak na jarní úklid v podnikání

Známe to všichni – jsme v jednom kole, protože chystáme kampaň, pak pořád něco tvoříme na sítě, staráme se o klienty, o domácnost, o děti…